Art.-Nr. 710-00153 | HTAPE-FLEX15-19x20-PVC-YE
Copied
  • vinyl electrical tape in veel verschillende kleuren
  • toepasbaar voor isolatie, bescherming, bundelen, onderhoud, markering middels kleuren enzovoort
  • goed bestand tegen schurende werking, zonlicht, vocht en chemicaliën
  • zeer flexibel en uitstekende hechting
  • geschikt voor mechanische- en elektrische applicaties tot 1 kV
  • VDE-goedgekeurd volgens IEC 60454-3-1-6/F-PVCP/90
  • vlamvertragend volgens IEC 60454-2
Vraag nu uw individuele offerte aan
Toepassing HelaTape Flex 15 PVC-isolatietape is bedoeld voor de primaire isolatie van alle ader- en kabelsoorten tot 1 kV. Deze standaard tape beschikt over goede elektrische en mechanische eigenschappen is breed toepasbaar.
Artikelomschrijving Isolatietape pvc 19mm / rol 20m geel
GLOBAL PART DESCRIPTION HTAPE-FLEX15-19x20-PVC-YE
Hoeveelheid per verpakking
Inhoud 20m
Kleur geel (YE)
Materiaal Polyvinylchloride (PVC)
Nettogewicht 0.078914kg
Productfamilie HelaTape Flex15
Productgroep Vinyl Electrical Tapes - standaard tape
Type HTAPE-FLEX15-19x20
Type 710-00153
Breedte (W) 19mm
Dikte (T) 0.15mm
Lengte (L) 20m
Breekspanning (min.) 200%
Breeksterkte 28N/10 mm
Certificering
Certificering IEC 60454-3-1-7/F-PVCP/90
Diëlektrische sterkte 45kV/mm
Gebruikstemperatuur - °C -10 °C tot +90 °C
Geschikt voor hoogspanning nee
Gevaargoed nee
Hechting op dragermateriaal 2.0N/10 mm
Hechting op staal 2.2N/10 mm
Houdbaarheid 5 jaren
Isolerend ja
RoHS conform ja
Treksterkte (N/mm²) 19.5N/mm²
Zelfdovend ja
Douanestatistieknummer 39191012
EAN / GTIN 4031026479866
Land van oorsprong CN
Minimum bestelhoeveelheid 10
Opslagtemperatuur +23 °C