pictogram

Kabelmanagement oplossingen voor witgoed

Het leveren van klasse, zelfs bij massaproductie

MADE FOR LARGE AND SMALL


MADE FOR LARGE AND SMALL MADE FOR LARGE AND SMALL


Van wasmachines die de kleding sprankelend wit houden tot koelkasten die sprankelende witte wijnen koel houden, HellermannTyton's kabelmanagement voor witgoed levert wat u nodig heeft, wanneer u het nodig heeft. Als het gaat om bestellingen van honderdduizenden standaardonderdelen of een unieke oplossing voor speciale onderdelen die in één enkele behoefte kan voorzien, wij begrijpen de "groten" en de "kleintjes" in de witgoedindustrie. Wij staan altijd klaar om u te helpen de juiste oplossing te vinden voor uw behoeften.

MADE TO COORDINATE


MADE TO COORDINATE MADE TO COORDINATE


Een perfecte uitvoering vergt een teaminspanning. En met ons team van experts op 39 verschillende locaties over de hele wereld kunnen we op consistente wijze projecten en oplossingen leveren - groot of klein. Van het opzetten van internationale projecten op grote schaal tot het waarborgen van de naleving van steeds strengere internationale eisen, wij zijn altijd aan de bal. Zelfs wanneer de ruimte krap is, zoals bij steeds kleiner wordende machineformaten, garandeert ons assortiment standaard, geïndividualiseerde en op maat gemaakte oplossingen - van de kleine, robuuste EdgeClip Mini tot de hitte- en UV-bestendige Omega ties - een optimale prestatie. Tel dit alles op en het stelt ons in staat om te voldoen aan de fluctuerende vraag op de huidige internationale markt. En door de integratie van robot gestuurd geautomatiseerd gereedschap, zoals de AT2000CPK, bent u in staat om op korte termijn snel en efficiënt volumeaanpassingen uit te voeren zonder dat u extra mankracht nodig heeft om uw bestelling te voltooien. Het is de perfecte combinatie van mens en machine.

MADE TO IMPROVE


MADE TO IMPROVE MADE TO IMPROVE


Al onze inspanningen zijn gericht op één enkel, gemeenschappelijk doel: uw succes bevorderen. Daarom menen we het als we zeggen dat we voortdurend werken aan het verbeteren van onze producten, diensten en oplossingen om uw resultaat een boost te geven door middel van verfijnde prestaties. Gestroomlijnde diensten betekenen een optimale tijdsbesparing, ons wereldwijde netwerk betekent maximale ondersteuning en uitzonderlijk lage defectenpercentages, en strenge productienormen betekenen absolute betrouwbaarheid. Maar uiteindelijk betekent dit alles dat we nog steeds hard moeten werken om elke dag beter te worden.

Afgestemd, aangepast en klaar voor gebruik - een blik op onze beproefde producten en oplossingen:

MADE TO FASTEN: Bundelbanden en bevestigingselementen

Bevestigingsbanden 1-delig voor randbevestiging

Bevestigingsbanden 1-delig voor randbevestiging

  • Eenvoudige montage, gewoon handmatig aanbrengen
  • Voor randen van 1 - 3 mm
  • Klem bestaat uit dubbel getemperd stalen veer
  • Ideaal voor toepassingen waarbij gaten of lijmen niet geschikt zijn

Bevestigingsbanden 2-delig voor randbevestiging

  • 2-delige bevestigingsband met EdgeClip
  • sluitkop kan in de juiste positie worden gebracht
  • voor randen tussen 1-3 mm
2-delige bevestigingsbanden met slangopname

2-delige bevestigingsbanden met slangopname

  • Eenvoudig vastklikken van een draad of slang
  • Bevestigingsclip biedt een volledige 360°-omwenteling
  • De gerouteerde kabel kan in elke richting bewegen ten opzichte van het bevestigingspunt
  • Kabelbinder met gekartelde binnenzijde

MADE TO PROTECT: Kabelbeschermingssystemen

Standaard-gevlochten kous

Standaard-gevlochten kous

  • gevlochten kous vervaardigd uit stevig polyester
  • zeer flexibel
  • uitstekende slijtvastheid
  • sluit zeer nauw aan om oppervlak
Self-closing polyester sleeving

Self-closing polyester sleeving

  • Self-closing sleeve made of sturdy polyester
  • Provides very good protection against abrasion
  • Ideal for retro-fitting
  • Quick and easy installation and removal
  • Allows for inspection and maintenance

 

 

MADE TO IDENTIFY: Identificatiesystemen

Krimpende markeringskous

Krimpende markeringskous

  • Halogeenvrij
  • Lage rookverspreiding, dichtheid en toxiciteit
  • Hoge waarde van de zuurstofindex (36,5 %)
  • Levering in handige opbergdozen
Self-laminating labels, thermal transfer

Zelflaminerende labels, thermotransfer

  • zelflaminerende labels met een wit markeringsveld, voor hoge temperaturen
  • Extreem kras- en chemicaliënbestendig
  • Beschermfolie zorgt voor een optimale bescherming tegen vocht, vuil, vuil, vuil en mechanische slijtage.
  • levensduur 5 jaar bij externe veroudering (Midden-Europees klimaat)

MADE TO APPLY: Gereedschappen

Manual tensioning tool plastic housing EVO7

Handgereedschap kunststof behuizing EVO7

  • ergonomisch, anti-slip handgreep, ligt comfortabel in de hand
  • extreem laag onderhoudsinterval
  • snel en nauwkeurig afsnijden met een minimale krachtsinspanning (TLC-mechanisme)v
  • eenvoudig instelbare trekkracht

Click here for more information.

Automatic bundling up to Ø 20 mm Autotool 2000 CPK

Automatisch bundelen tot Ø 20 mm Autotool 2000 CPK

  • elektronisch werkend automatisch bundelsysteem
  • instelbare cyclustijden tussen 0,8 en 1,2 sec.
  • plaatsing middels ophanginrichting of statief
  • inclusief HT Data Management CPK-software, voor procesbewaking

Click here for more information.

Wereldwijde expertise: Hier vindt u uw lokale contactpersoon:

EMEA |Sönke Tesch
Soenke.Tesch@HellermannTyton.de
+49 41013745356

Belgium and Netherlands |Paul Baars
Paul.Baars@HellermannTyton.be

+31 33 460 06 90

CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

China |Alan Wang
Alan.Wang@HellermannTyton.com.cn
+86 510 85 27 92 0

Denmark |Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finland | Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

Great Britain |Barry Fenton
Barry.Fenton@HellermannTyton.co.uk
+44 79 80 87 33 72

Italy |Emiliano Croci
Emiliano.Croci@HellermannTyton.it
+39 04 97 67 870

Japan |Hirokazu Kakiuchi
Hirokazu.Kakiuchi@HellermannTyton.co.jp
+81 66 39 58 610

North America |Harry Lawrence
hlawrence@htamericas.com
+1 612 297 5022

Norway |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

Poland |Carsten Haack
Carsten.Haack@HellermannTyton.de
+49 172 4078571

Russia |Dmitri Tovstopiat
Dmitri.Tovstopiat@HellermannTyton.ru
+7 812 386 00 09

South America |Marcio Freitas Favilla
MFavilla@hellermanntyton.com.br
+55 11 481 59 048

Spain |Juan Lopez
Juan.Lopez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

Sweden |Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Turkey |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

Middle East |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

South Africa |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za
+27 11 879 66 00

Blijf in contact!


Update: 09/11/2019 © HellermannTyton 2019