Art.-Nr. 553-60055 | TLFX381DS-3x16YE-PO-X-YE
Copied
  • krimpverhouding 2:1
  • halogeenvrij
  • lage rookemissie-, dichtheids- en giftigheidswaarde
  • voorgesneden lengten van 50, 25 en 16 mm zijn standaard, andere lengten zijn op aanvraag leverbaar
  • leverbaar in geel en wit
  • kabeldiameter tussen 38,1 en 1,2 mm
  • levering in stevige dozen, markeringen blijven stofvrij
Vraag nu uw individuele offerte aan
Bedrukken met de premium serie thermotransferprinters en tonerbanden van HellermannTyton.
Artikelomschrijving 2:1 bedrukbare LFH-krimpkous geel 38,1/19,0 ladder 3x16
Bedrukbaar ja
Bevestigingsmethode ophangen
GLOBAL PART DESCRIPTION TLFX381DS-3x16YE-PO-X-YE
Hitteschoktest 4h/175°
Hitteverouderingstest 168h/150°C
Hitteverouderingstestmethode ASTM D638
Hoeveelheid per karton
Inhoud 1500st.
Kleur geel (YE)
Krimpverhouding 2:1
Lage temperatuur testmethode ASTM D2671
Lijm aan binnenzijde (ja/nee) nee
Materiaal Polyolefine vernet (PO-X)
Nettogewicht 0.002kg
Printmethode thermotransfer print
Printmethode (alternatief) Laser beam print
Productfamilie TLFX DS - 2:1 rail Limited Fire Hazard in ladderformaat
Productgroep Bedrukbare krimpkous, ladderformaat, thermotransferprinter
Type TLFX381DS-3x16YE
Type 553-60055
USP uniek verkoop argument UV-bestendig, vlamvertragend, chemisch bestendig
Uitvoering rolvorm
Breedte (W) 16mm
Gekrompen ⌀ d max. (imperaal) 0.75"
Geleverd ⌀ D min. (imperaal) 1.5"
Hoogte (H) 16.0mm
Lengtekrimp -5 % max.
Lengtekrimp UL 224
Maat bij uitlevering ⌀ D 38.1mm
Na vrije krimp ⌀ d 19.1mm
Wanddikte (WT) 0.975mm
Wanddikte (WT) (imperaal) 0.038"
Aanbevolen tonerband TTDTHOUT
Brandbaarheid UL224
Breekspanning (min.) 200%
Certificering
Certificering ASTM 1354, ASTM E 162, ASTM E 662, EN 45545-2, NFPA 130 compliant
Diëlektrische sterkte 20kV/mm
Diëlektrische sterkte testmethode ASTM D2671
Gebruikstemperatuur - °C -55 °C tot +105 °C
Gevaargoed nee
Halogeenvrij ja
Houdbaarheid 24 maanden
LimitedFireHazard ja
Minimale krimptemperatuur - °C +100 °C
Rek bij breuk testmethode ASTM D2671
RoHS conform ja
Rookdichtheid Ds (max) 44
Rookdichtheid testmethode ISO 5659-2
Testmethode toxiciteitsindex EN 17084
Toxiciteitsindex CITg 0.03
Treksterkte 11MPa
Treksterkte testmethode ASTM D2671
Volume weerstand testmethode ASTM D257
Volumeweerstand 10¹⁴ Ω cm
Waterabsorptie 0.15%
Zuurstof-index 34.9%