Art.-Nr. 553-60048 | TLFX127DS-3x16WH-PO-X-WH
Copied
  • krimpverhouding 2:1
  • halogeenvrij
  • lage rookemissie-, dichtheids- en giftigheidswaarde
  • voorgesneden lengten van 50, 25 en 16 mm zijn standaard, andere lengten zijn op aanvraag leverbaar
  • leverbaar in geel en wit
  • kabeldiameter tussen 38,1 en 1,2 mm
  • levering in stevige dozen, markeringen blijven stofvrij
Vraag nu uw individuele offerte aan
Bedrukken met de premium serie thermotransferprinters en tonerbanden van HellermannTyton.
Artikelomschrijving 2:1 bedrukbare LFH-krimpkous wit 12,7/6,4 ladder 3x16
Bedrukbaar ja
Bevestigingsmethode ophangen
GLOBAL PART DESCRIPTION TLFX127DS-3x16WH-PO-X-WH
Hitteschoktest 4h/175°
Hitteverouderingstest 168h/150°C
Hitteverouderingstestmethode ASTM D638
Hoeveelheid per verpakking
Inhoud 4500st.
Kleur wit (WH)
Krimpverhouding 2:1
Lage temperatuur testmethode ASTM D2671
Lijm aan binnenzijde (ja/nee) nee
Materiaal Polyolefine vernet (PO-X)
Nettogewicht 0.001kg
Printmethode thermotransfer print
Printmethode (alternatief) Laser beam print
Productfamilie TLFX DS - 2:1 rail Limited Fire Hazard in ladderformaat
Productgroep Bedrukbare krimpkous, ladderformaat, thermotransferprinter
Type TLFX127DS-3x16WH
Type 553-60048
USP uniek verkoop argument UV-bestendig, vlamvertragend, chemisch bestendig
UV-bestendig ja/nee nee
Uitvoering rolvorm
Aderdiameter serie (AWG) 2-10
Breedte (W) 16.0mm
Breedte drager (WL) 88.9mm
Breedte schutlaag (WL) (imperaal) 3.50"
Breedte te bedrukken vlak 16.00mm
Buiten ⌀ max. (OD max.) 12.7mm
Buiten ⌀ max. (imperaal) 0.5"
Dikte (T) .29mm
Draad afmeting (in²) (imperaal) 0.49"
Draad afmeting (mm²) .25 - .49in²
Gekrompen ⌀ d max. (imperaal) 0.25"
Geleverd ⌀ D min. (imperaal) 0.47"
Hoogte (H) 22.0mm
Lengtekrimp -5 % max.
Lengtekrimp UL 224
Maat bij uitlevering ⌀ D 12.7mm
Na vrije krimp ⌀ d 6.4mm
Use Height H instead - this attribute will be deleted! 22.0mm
VR 42.3mm
VR (imperaal) 1.66"
Wanddikte (WT) 0.700mm
Wanddikte (WT) (imperaal) 0.028"
Aanbevolen tonerband TTDTHOUT
Afslijting weerstand High
Brandbaarheid UL224
Breekspanning (min.) 200%
CE Certificering nee
CSA-certificaat nee
Certificering
Certificering ASTM 1354, ASTM E 162, ASTM E 662, EN 45545-2, NFPA 130 compliant
Diëlektrische sterkte 20kV/mm
Diëlektrische sterkte testmethode ASTM D2671
Gebruikstemperatuur - °C -55 °C tot +105 °C
Gevaargoed nee
Halogeenvrij ja
Houdbaarheid 24 maanden
LimitedFireHazard ja
Minimale krimptemperatuur - °C +100 °C
Rek bij breuk testmethode ASTM D2671
RoHS conform ja
Rookdichtheid Ds (max) 44
Rookdichtheid testmethode ISO 5659-2
Testmethode toxiciteitsindex EN 17084
Toxiciteitsindex CITg 0.03
Treksterkte 11MPa
Treksterkte testmethode ASTM D2671
US Gov. Designation MIL-STD-202J, SAE AS5942 3.4.1
Volume weerstand testmethode ASTM D257
Volumeweerstand 10¹⁴ Ω cm
Waterabsorptie 0.15%
Zuurstof-index 34.9%