pictogram

Kabelmanagementoplossingen voor de lucht- en ruimtevaartindustrie

De zware taak van het licht vliegen

MADE FOR LIGHTNESS


MADE FOR LIGHTNESS MADE FOR LIGHTNESS


Bij HellermannTyton weten we dat precisie-onderdelen op maat de sleutel zijn tot een echte ‘take off’ van de luchtvaartindustrie. Dankzij onze 40 jaar ervaring weten we waar u vandaan komt en waar u naartoe gaat. Onze gestroomlijnde productiestromen in combinatie met geavanceerde producten consolideren, harmoniseren en leveren producten en oplossingen die uitblinken in de meest veeleisende omstandigheden.

MADE TO REDUCE WEIGHT


MADE TO REDUCE WEIGHT MADE TO REDUCE WEIGHT


We zijn er trots op dat we weten hoe we meer uit minder kunnen halen. Ons team van lucht- en ruimtevaartspecialisten kent een vliegtuig van binnen en van buiten en begrijpt het belang van maximale gewichtsbesparing en prestatieverhoging. Vanuit 39 locaties over de hele wereld analyseren we de huidige oplossingen aan boord van een vliegtuig om in kaart te brengen waar we wezenlijk kunnen besparen. Zoals met onze seat-to-seat clamps. Ontwikkelaars op 13 verschillende internationale locaties werkten nauw samen om een speciale oplossing te ontwikkelen voor het eenvoudig en betrouwbaar bedraden van entertainmentsystemen tijdens de vlucht, waarbij meerdere onderdelen in één systeem werden samengevoegd. Afgeslankte oplossingen die een gewicht in de schaal leggen.

MADE FOR TAKE-OFF


MADE FOR TAKE-OFF MADE FOR TAKE-OFF


Met specificaties aan boord die sterk verschillen van vliegtuig tot vliegtuig, zijn de meeste van onze producten op maat gemaakte oplossingen die ontworpen zijn om aan specifieke eisen te voldoen. In nauwe samenwerking tussen ons team en uw team, zullen we ons verdiepen in de details van de productieontwikkeling en de certificering van onder andere NSA, PAN, VG en EN/AS9100 tot MIL, MS, DAN en JN verkrijgen. En in elk onderdeel, op maat of serie, bieden wij een ongeëvenaard nul PPM-tarief voor elk onderdeel. Wij noemen het graag betrouwbaarheid klaar voor de vlucht.

Uitgekleed en licht van gewicht – werp hier een blik op onze beproefde en vertrouwde producten en oplossingen voor de lucht- en ruimtevaartindustrie:

MADE TO FASTEN: Bundelbanden en bevestigingselementen

Rivet Mount

Spiezadels

  • snelle montage
  • tweedelig zadel
  • eenvoudig invoeren van de band
  • stabiele bevestiging voor een breed scala bundelbanden
Bevestigingsbanden 2-delig voor randbevestiging

Bevestigingsbanden 2-delig voor randbevestiging

  • 2-delige bevestigingsband met EdgeClip
  • sluitkop kan in de juiste positie worden gebracht
  • voor randen tussen 1-3 mm

 

MADE TO PROTECT: Kabelbeschermingssystemen

MADE TO PROTECT: Kabelbeschermingssystemen

Meta-aramide gevlochten kous HEGMAN

  • gevlochten kous vervaardigd uit niet-brandbaar meta-aramide
  • zeer goed bestand tegen straling en vloeistoffen

Water- en oliebestendige meta-aramide gevlochten kous HEGMANWO

  • superieure bescherming tegen slijtage, brand en hoge temperaturen
  • extreem flexibel

MADE TO IDENTIFY: Identificatiesystemen

MADE TO IDENTIFY: Identificatiesystemen

Bedrukbare krimpkous

  • leverbaar in wit en geel
  • goede mechanische sterkte, bestand tegen organische oplosmiddelen en chemicaliën
  • hoogflexibel
  • levering in stevige dozen
HFTP 48

Merkeringsplaatjes voor kabelbomen

  • voor hoge temperatuur applicaties van --55°C tot +240°C
  • bedrukbaar middels laserprinter
  • voor het identificeren van kabels en bundels
  • leverbaar in beige
  • bevestigen middels PEEK-bundelbanden

MADE TO APPLY: Gereedschappen

EVO 7

Handgereedschap kunststof behuizing EVO7

  • ergonomisch, anti-slip handgreep, ligt comfortabel in de hand
  • extreem laag onderhoudsinterval
  • snel en nauwkeurig afsnijden met een minimale krachtsinspanning (TLC-mechanisme)
  • Convenient and simple tension adjustmen

 

EVO 9

Handgereedschap kunststof behuizing EVO9SP

  • ergonomisch, anti-slip handgreep, ligt comfortabel in de hand
  • extreem laag onderhoudsinterval
  • snel en nauwkeurig afsnijden met een minimale krachtsinspanning (TLC-mechanisme)
  • eenvoudig instelbare trekkracht

Neem contact op met HellermannTyton's team van experts voor kabelmanagement in de lucht- en ruimtevaartindustrie en laten we samen nieuwe hoogten bereiken.

EMEA |Burkhard Croener
Burkhard.Croener@HellermannTyton.de
+49 6104 670 76 75

Austria |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Belgium and Netherlands |Rik Vroege
Rik.Vroege@hellermanntyton.nl
+31 33 460 06 92

CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

China |Alan Wang
Alan.Wang@HellermannTyton.com.cn
+86 510 85 27 92 0

Denmark |Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finland | Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

France | Olivier Poupinet
opoupinet@hellermanntyton.fr
+33 1 30 13 80 00

Germany |Thomas Rubel
Thomas.Rubel@HellermannTyton.de
+49 36 20 28 24 93

Italy |Marco Benato
Marco.Benato@HellermannTyton.it
+39 (0) 49 76 78 70

Japan |Hirokazu Kakiuchi
Hirokazu.Kakiuchi@HellermannTyton.co.jp
+81 66 39 58 610

North America |Jeremy Gish
jgish@htamericas.com
+1 971 282 6477

Norway |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

Poland |Pawel Petykiewicz
pawel.petykiewicz@HellermannTyton.pl
+48 22 673 89 54

Russia |Maxim Dybok
Maxim.Dybok@hellermanntyton.ru
+7 812 386 00 07

South America |Marcio Freitas Favilla
MFavilla@hellermanntyton.com.br
+55 11 481 59 048

Spain |David Martinez
David.Martinez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

Sweden |Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Turkey |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

United Kingdom |David Marklew
David.Marklew@hellermanntyton.co.uk
+44 7980 87 33 57

Middle East |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

South Africa |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za
+27 11 879 66 00

Blijf in contact!


Update: 07/12/2019 © HellermannTyton 2019